Eventová a produkční agentura Blackstar production s.r.o.

Náš tým tvoří mladí lidé s touhou neustále se zlepšovat ve své práci a vytvářet nové projekty. Ať už se zabýváme malým či velkým projektem, vždy je naše úsilí maximální. Naší specialitou je tvorba festivalů a organizace těchto akcí.

V životě každé úspěšné firmy se objevují události, které je potřeba oslavit. Máte takovou oslavu v plánu? Chystáte vánoční party, oslavu výročí založení firmy, akci s účastí veřejnosti nebo ples pro zaměstnance? Organizování těchto akcí vyžaduje zajímavé nápady, skvělou realizaci, zkušenosti a dále mnoho času.

Nechte Vaše starosti nám! Večer si pak můžete užít v klidu se svými hosty. Najdeme Vám pravé místo a zajistíme organizaci celé akce včetně programu a rautu v odpovídajícím stylu. Máme dlouholeté zkušenosti s pořádáním společenských akcí. Poradíme Vám, co je třeba při jednotlivých typech akcí předvídat a čemu je dobré se vyhnout. Postaráme se o vše včetně tématu akce, dekorací, moderátorů, hostesek, videa, fotodokumentace i dárků či výher pro hosty. V případě potřeby zařídíme také ubytování a dopravu. Ujišťujeme Vás, že se na Vaši akci bude dlouho v dobrém vzpomínat.
 

Na čem si zakládáme...


Kvalita služeb

Vysoká kvalita služeb, je pro nás standart. Spolupracujeme výhradně s profesionály.

Flexibilita

Při tvorba projektu, se zaměřujeme hlavně na přání klienta a na jeho čas. Neexistuje u nás pevná pracovní doba.

Férová cena

Zakládáme si na férové ceně. U nás se nesetkáte s nemyslnými poplatky za služby.