Náš tým

Náš tým


David Vokřál 

CEO - Blackstar..

Dave založil svou firmu se svým bratrem Kubou a kamarádem Ondrou. Začínali u brandu Jack Daniel's a soukromých akcích za Blackstarcoctails, nyní se starají o celé portfolium               Brown-Forman, otevřeli svou restauraci, bar a založili e-shop s alkoholem. Dále zajišťují akce pro Rock For People, Captain morgan, Tatra tea, Bombay a další...


Jakub Vokřál

CEO - Blackstar...

Kuba je další ze zakladatelů firmy. Začínali u brandu Jack Daniel's a soukromých akcích za Blackstarcoctails, nyní se starají o celé portfolium Brown-Forman, otevřeli svou restauraci, bar a založili e-shop s alkoholem. Dále zajišťují akce pro Rock For People, Captain morgan, Tatra tea, Bombay a další...


Ondřej Kopecký

CEO - Blackstar...

Ondra už sice není mezi námi, ale firmu založil s Davem a Kubou. Budeme na něj vždy s láskou vzpomínat. 

"Drž nám nahoře Ondro místo, však mi jednou přijdeme a ty to víš !" 


Tereza Hrubá

Produkční, provoz - Pub Na Plech

Terka se nám stará o naší restauraci Pub Na Plech na Žižkově a v létě ji můžete zahlédnout na festivalech pro Jack Daniel's. 


Marek Fabián

Provoz - Bar Na Plech

Mára patří do rodiny už prakticky od malička...nakonec se stal součástí i Blackstar rodiny a stará se o Bar Na Plech na Žižkově.


Roman Herold

Catering

Roman je náš hlavní mozek v oblasti jídla. Pracuje jako šéfkuchař u nás v Pub Na Plech a zajistí Vám catering např. na svatbě či firemním večírku. 

.

Martin Vodseďálek

Produkční

Martina jste mohli vídat u nás jako barmana pro Jack Daniel's a nakonec se z něj stal náš produkční a stará se o akce s brand Redbull a Finlandia.

.

Pavel Šrámek

Logistické služby

Pavlík je náš hrdina. Dokáže zařídit i nemožné. Jeho obrovská láska jsou kamiony Jack Daniel's, rád Vám je na festivalu ukáže, ale pozor!  

Do kabiny pouze bez bot :)